Custom Menu

Latest From Our Blog

HİZMETLERİMİZ

Tasarım

Her şey bir hayal ile başlar. En son modayı, rahatlık ve lüksle harmanlayıp benzersiz ayakkabılar üretiriz. Müşterilerimizle birlikte sürekli geliştirdiğimiz koleksiyonlarımızda, sadelik ve akılda kalıcılığı görünür kılarız.

Malzeme Seçimi

Üretimin her aşamasında mükemmel olan malzemeleri arar ve kullanırız. En iyi tasarımlar, en kaliteli deri ve malzemeler ile vücut bulur. Türkiye ve dünya genelinde aynı fikirleri paylaştığımız tedarikçilerimizle çalışırız. Müşterilerimizin isteklerine göre tedarikçilerimizle ortak ürün geliştiririz.

Üretim

İşinde uzman bir ekip ve modern makine parkurumuz ile üretim yaparız. Zanaatkarlıkla modern teknoloji bir aradadır. Mesleğine gönül vermiş yüksek motivasyonlu ustalarımız, genç meslektaşları ile çalışır. Üretiminin miktarını değil kalitesini önemseriz.

Kalite Kontrol

Malzeme seçiminden ürünlerin kutulanmasına kadar geçen süreçte, her birim kendi kalite kontrol prosedürlerini uygular. Her çalışan aynı zamanda bir kalite kontrol sorumlusu gibi düşünür ve hareket eder. Üretimin her aşamasında gerekli gördüğü anda müdahale etme yetkisine sahiptir. Bu sayede ilk üründen son ürüne kadar mükemmel ürünler üretiriz.

Özel Teslimat

Teslimat aşamasına gelen ürünleri, müşterilerimizin en rahat dağıtımını yapacağı şekilde hazırlarız ve sevk ederiz. Bu sayede iş gücü, zaman ve para tasarrufu sağlarız. Esnek lojistik seçeneklerimiz ile hızlı ve güvenilir sevkiyat seçenekleri sunarız.

Gizlilik

Müşterilerimizin tasarımları ve koleksiyonlarını tam gizlilik ile koruruz. Kendi istekleri dahi olsa müşterilerimize ait hiçbir bilgiyi bir başka kişi veya kuruluş ile paylaşmayız. Bu sayede tüm müşterilerimizin güvenini korumayı sağlarız.