Custom Menu

Latest From Our Blog

HAKKIMIZDA

Üstündağ Ayakkabı, kuruluşundan bugüne, modayı ve son trendleri yakından takip ederek büyümeye devam etmektedir. Profesyonel kadrosu ve geniş bilgi birikimi ile dünya genelinde pek çok markanın çözüm ortağı olarak çalışmaya devam etmektedir. Tasarımdan teslimata kadar geçen tüm süreçlerde inovatif ve yaratıcı çözümler ile müşteri deneyimini en üst düzeye getirmek öncelikli hedefidir.

 

Ortak tasarım , materyal seçimi, numune üretimi, sertifikasyon, sevkiyat ve teslimat seçenekleri ile müşterilerine eksiksiz hizmet sunmaktadır. Esnek üretim yapısı, güçlü ve sürekli tedarik zinciri ile üretim standardı korunmaktadır. Üstündağ Ayakkabı Ltd. CASHKA markası ile özel koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine 2005 yılında sunmuştur. Yıllar içerisinde gelişen ve büyüyen CASHKA sürekli güncellenen, son moda tasarımlar ile geniş bir koleksiyona sahiptir.

 

Aşkla çıktığı bu yolda, müşterilerinden gelen taleplerle üretim kapasitesini arttıran Üstündağ Ayakkabı, Mayıs 2020 itibarı ile yeni üretim merkezinde faaliyete başlamıştır. CASHKA yeni evinde sizleri misafir etmekten onur duyar.